Site Kuralları

 

Genel Koşulları

 

Site genelinde yayınlanan makale ve iletilerin portalımız dışında başka adreslerde kısmen veya tamamen kopyalanması veya yayınlanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Üyelik Koşulları

“SistemAkademisi.Org” tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen “SistemAkademisi.Org” sitesine giriş yapmayın ve/veya kullanmayın. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz, buna rağmen kendiniz düzenli olarak bu koşulları tekrar gözden geçirerek “SistemAkademisi.Org” sitesini kullanmaya devam edebilirsiniz, yasal olarak sınırlı olan bu koşulların güncellenmesi ve/veya düzenlenmesi durumunda meydana gelebilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Ttüm gönderilerinizin yasal sorumluluğu tamamen size ait olduğunu ve “SistemAkademisi.Org” üyelerin herhangi bir gönderisinden dolayı yasal sorumluluk altına sokulamaycağını, küfürlü, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya T.C. kanunlarını çiğneyici içerikler göndermemeyi kabul ediyorsunuz. “SistemAkademisi.Org” sitesinde T.C. Kanunları ve Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almadığınızın tespit edildiği durumda hemen ve süresizce siteden yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. “SistemAkademisi.Org” sitesinde uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda yasaklı olun veya olmayın herhangi bir başlığı veya cevabı yayında tutma, silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan “SistemAkademisi.Org” kesinlikle sorumlu değildir.

Hakkında: Mustafa HAMİT

Kontrol Ediliyor

Cisco IT Essentials Virtual Desktop ve Virtual Laptop – Yenilendi

Cisco Sanal PC ve Laptop Toplama Rehberi Cisco tarafından hazırlanmış PC ve Laptop toplama simulasyonu. …

Makalenizi Bize Gönderin

Makalenizi Bize Göndermeden Önce! Bize gönderdiğiniz bir makalenin tamamen sizin tarafınızdan yazıldığını , alıntı yapılmışsa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir