Makalenizi Bize Gönderin

Makalenizi Bize Göndermeden Önce!

Bize gönderdiğiniz bir makalenin tamamen sizin tarafınızdan yazıldığını , alıntı yapılmışsa bunun makale içinde ilgili yerlerde belirtildiğini, gönderilen makale içeriği dolayısı ile ikinci veya üçüncü şahıslara ait hakların ihlali olursa bundan tamamen kendinizin sorumlu olacağınızı, makale bize gönderildiği andan itibaren SistemAkademisi.Net genelinde istenildiği zaman yayınlanma ve yayından çıkarılma veya tekrar yayına sokma hakkının tamamen portalımıza ait olduğunu, peşinen ve tamamen kabul etmiş oluyorsunuz!

Her makalenizi tek bir MS Word dosyası olarak info@sistemakademisi.org adresine, makaleyi görmek istediğiniz kategoriyi ve portaldaki kullanıcı adınızı belirterek ve portalımızda üye olurken belirttiğiniz eposta adresinden göndermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda makale içerisinde kullanmış olduğunuz  imazlarıda  winrar ile sıkıştırıp mail içerisinde yollamanızı rica ederiz. Makalelerinizi göndermenizle birlikte bu sayfadaki tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.

 

Sitemizde yazacağımız makalelerde aşağıdaki kurallara dikkat etmemiz büyük önem taşımaktadır.

1. Makale içeriğindeki yazılar ve screenshot resimler tamamen kendimize ait olmalı ve mümkün mertebe alıntı yapılmamalıdır.

2. Makale yazısında imla, yazım hataları olmamasına özen göstermeliyiz. Bu durumda makaleniz yayınalnamayabilir.

3. Makalemiz çok genel ve kapsamlı bir konuda ise bunu birden fazla makaleye bölmek konu sırasına göre yayınlamak gerekir.

4. Makalelerimizde akıcı, sade ve anlaşılır anlatım yapmalı ve mümkün mertebe bilmeyen insanlara anlattığımızı düşünerek açıklayıcı olmaya çalışmalıyız.

5. Her makalenin uygun bir başlığını takiben girişinde genel bilgiler veren bir giriş yazısı  ve bitiminde de bir sonuç yazısı yazmamız uygun olur.

6. Makalemiz sitemizdeki başka makalelerle ilişkiliyse makalemizin en sonuna liste halinde linkleri ve konu başlıklarıyla birlikte sıralamamız faydalı olacaktır.

7. Zorunlu olarak yaptığımız alıntılar veya kaynaklar olmuşsa bunları da makalemizin sonuna liste halinde eklememiz uygun olur.

 

NOT:Makale Mailimize ulaşır ulaşmaz gereken incelemeler tarafımızdan yapıldıktan sonra sizin portaldaki kayıtlı adınıza yayınlanacaktır.

Hakkında: Mustafa HAMİT

Kontrol Ediliyor

Cisco IT Essentials Virtual Desktop ve Virtual Laptop – Yenilendi

Cisco Sanal PC ve Laptop Toplama Rehberi Cisco tarafından hazırlanmış PC ve Laptop toplama simulasyonu. …

Forum’a Moderator Alımları Başlamıştır

Yazar adaylarında aranan özellikler ; 1.Öncelikli olarak Sistem & Network hakkında bilgili olmanız gerekir.2.Portal kurallarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir