Pzt06172019

Last update12:39:47 PM

Back Buradasınız: Home Ana Sayfa Ana Menu Makale Gönder
Bize gönderdiğiniz bir makalenin tamamen sizin tarafınızdan yazıldığını , alıntı yapılmışsa bunun makale içinde ilgili yerlerde belirtildiğini, gönderilen makale içeriği dolayısı ile ikinci veya üçüncü şahıslara ait hakların ihlali olursa bundan tamamen kendinizin sorumlu olacağınızı, makale bize gönderildiği andan itibaren SistemAkademisi.Net genelinde istenildiği zaman yayınlanma ve yayından çıkarılma veya tekrar yayına sokma hakkının tamamen portalımıza ait olduğunu, peşinen ve tamamen kabul etmiş oluyorsunuz!
Sitemizde yazacağımız makalelerde aşağıdaki kurallara dikkat etmemiz büyük önem taşımaktadır.

1. Makale içeriğindeki yazılar ve screenshot resimler tamamen kendimize ait olmalı ve mümkün mertebe alıntı yapılmamalıdır. (Screensotları bir rar dosyası ile bize gönderiniz.)

2. Makale yazısında imla, yazım hataları olmamasına özen göstermeliyiz. Bu durumda makaleniz yayınalnamayabilir.

3. Makalemiz çok genel ve kapsamlı bir konuda ise bunu birden fazla makaleye bölmek konu sırasına göre yayınlamak gerekir.

4. Makalelerimizde akıcı, sade ve anlaşılır anlatım yapmalı ve mümkün mertebe bilmeyen insanlara anlattığımızı düşünerek açıklayıcı olmaya çalışmalıyız.

5. Her makalenin uygun bir başlığını takiben girişinde genel bilgiler veren bir giriş yazısı  ve bitiminde de bir sonuç yazısı yazmamız uygun olur.

6. Makalemiz sitemizdeki başka makalelerle ilişkiliyse makalemizin en sonuna liste halinde linkleri ve konu başlıklarıyla birlikte sıralamamız faydalı olacaktır.

7. Zorunlu olarak yaptığımız alıntılar veya kaynaklar olmuşsa bunları da makalemizin sonuna liste halinde eklememiz uygun olur.

  

NOT:Makale Mailimize ulaşır ulaşmaz gereken incelemeler tarafımızdan yapıldıktan sonra sizin  adınıza yayınlanacaktır.

SistemAkademisi.Org | Site Harıtası

Site ici Linkler

Sayfalar

Faydalı Linkler

  • M.Hamit.Com
  • M.FatihErkınay.Com
  • Sarıdikmen.Com
  • Atanur Yilmaz.Com

Yardım

 

RSS Bilgilerini takip edin

 

button rss2

SistemAkademisi.Org Ziyareti takip sistemi