Sal06252019

Last update12:39:47 PM

Back Buradasınız: Home Duyurular

Cisco IT Essentials Virtual Desktop ve Virtual Laptop - Yenilendi

Cisco Sanal PC ve Laptop Toplama Rehberi

Cisco tarafından hazırlanmış PC ve Laptop toplama simulasyonu. Gördüğüm en profesyonel simülasyonlardan biridir. Masaüstü sistemleri ayrı Laptop sistemleri ayrı klasörler içindedir. Her parça ayrı olarak incelenerek nasıl monte edileceğine kadar gösterilmiş. Faydalı bir kaynak.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rar Şifresi : www.sistemakademisi.org

{jacomment on}

Makalenizi Bize Gönderin

Makalenizi Bize Göndermeden Önce!

Bize gönderdiğiniz bir makalenin tamamen sizin tarafınızdan yazıldığını , alıntı yapılmışsa bunun makale içinde ilgili yerlerde belirtildiğini, gönderilen makale içeriği dolayısı ile ikinci veya üçüncü şahıslara ait hakların ihlali olursa bundan tamamen kendinizin sorumlu olacağınızı, makale bize gönderildiği andan itibaren SistemAkademisi.Net genelinde istenildiği zaman yayınlanma ve yayından çıkarılma veya tekrar yayına sokma hakkının tamamen portalımıza ait olduğunu, peşinen ve tamamen kabul etmiş oluyorsunuz!

Her makalenizi tek bir MS Word dosyası olarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine, makaleyi görmek istediğiniz kategoriyi ve portaldaki kullanıcı adınızı belirterek ve portalımızda üye olurken belirttiğiniz eposta adresinden göndermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda makale içerisinde kullanmış olduğunuz  imazlarıda  winrar ile sıkıştırıp mail içerisinde yollamanızı rica ederiz. Makalelerinizi göndermenizle birlikte bu sayfadaki tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.

 

Sitemizde yazacağımız makalelerde aşağıdaki kurallara dikkat etmemiz büyük önem taşımaktadır.

1. Makale içeriğindeki yazılar ve screenshot resimler tamamen kendimize ait olmalı ve mümkün mertebe alıntı yapılmamalıdır.

2. Makale yazısında imla, yazım hataları olmamasına özen göstermeliyiz. Bu durumda makaleniz yayınalnamayabilir.

3. Makalemiz çok genel ve kapsamlı bir konuda ise bunu birden fazla makaleye bölmek konu sırasına göre yayınlamak gerekir.

4. Makalelerimizde akıcı, sade ve anlaşılır anlatım yapmalı ve mümkün mertebe bilmeyen insanlara anlattığımızı düşünerek açıklayıcı olmaya çalışmalıyız.

5. Her makalenin uygun bir başlığını takiben girişinde genel bilgiler veren bir giriş yazısı  ve bitiminde de bir sonuç yazısı yazmamız uygun olur.

6. Makalemiz sitemizdeki başka makalelerle ilişkiliyse makalemizin en sonuna liste halinde linkleri ve konu başlıklarıyla birlikte sıralamamız faydalı olacaktır.

7. Zorunlu olarak yaptığımız alıntılar veya kaynaklar olmuşsa bunları da makalemizin sonuna liste halinde eklememiz uygun olur.

 

NOT:Makale Mailimize ulaşır ulaşmaz gereken incelemeler tarafımızdan yapıldıktan sonra sizin portaldaki kayıtlı adınıza yayınlanacaktır.

Site Kuralları

 

Genel Koşulları

 

Site genelinde yayınlanan makale ve iletilerin portalımız dışında başka adreslerde kısmen veya tamamen kopyalanması veya yayınlanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Üyelik Koşulları

"SistemAkademisi.Org" tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen "SistemAkademisi.Org" sitesine giriş yapmayın ve/veya kullanmayın. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz, buna rağmen kendiniz düzenli olarak bu koşulları tekrar gözden geçirerek "SistemAkademisi.Org" sitesini kullanmaya devam edebilirsiniz, yasal olarak sınırlı olan bu koşulların güncellenmesi ve/veya düzenlenmesi durumunda meydana gelebilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Ttüm gönderilerinizin yasal sorumluluğu tamamen size ait olduğunu ve "SistemAkademisi.Org" üyelerin herhangi bir gönderisinden dolayı yasal sorumluluk altına sokulamaycağını, küfürlü, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya T.C. kanunlarını çiğneyici içerikler göndermemeyi kabul ediyorsunuz. "SistemAkademisi.Org" sitesinde T.C. Kanunları ve Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almadığınızın tespit edildiği durumda hemen ve süresizce siteden yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. "SistemAkademisi.Org" sitesinde uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda yasaklı olun veya olmayın herhangi bir başlığı veya cevabı yayında tutma, silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan "SistemAkademisi.Org" kesinlikle sorumlu değildir.

Forum'a Moderator Alımları Başlamıştır

Yazar adaylarında aranan özellikler ;


1.Öncelikli olarak Sistem & Network hakkında bilgili olmanız gerekir.
2.Portal kurallarını okuyup, uyacağınıza söz vermelisiniz.
3.Günlük, Portalda enaz 30 dk. aktif olmalısınız. Ve konularınıza yazılan yorumları denetlemelisiniz.
4.Daha önceden sitemizde yada forumumuzda katkıda bulunmuş olmalısınız.
5.Portal da 10 Forum'da en az 30 konu olması gerekiyor. Ayrıca konularınızı takip etmeniz gerekiyor. ( küfür, aşağılayıcı, foruma zarar verdiğine inandığı mesajları tespit edebilmelisiniz. )
6.Forumda en az 100 mesajınızın olması gerekiyor.
7.Foruma resim veya dosya eklemesini bilmelisiniz.
8.Diğer üyelerimize karşı saygı ve sevgi sınırlarını asla aşmamalısınız.
9.Sitemize üye kazandırmaya ve üyeleri aktifleştirmeye gayretli olmalısınız.
10.Portalda yaş sınırlaması yoktur.


MODERATÖR YETKİLERİ
1.Yetkili oldugunuz bölümdeki konuları silebilme özelligine sahipsiniz.
2.Yetkili oldugunuz bölümdeki mesajları silebilme özelligine sahipsiniz.
3.Yetkili oldugunuz bölümdeki konuları kilitleme özelligine sahipsiniz.
4.Yetkili oldugunuz bölümdeki konuları sabitleme özelligine sahipsiniz
5.Yetkili oldugunuz bölümdeki konuları ve mesajları birleştirme özelligine sahipsiniz
6.Yetkili oldugunuz bölümdeki konuları ve mesajları bölme özelligine sahipsiniz.
7.Forumdaki renginiz koyu yeşil olur.
8.Sınırsız özel mesaj yollama hakkınız olur.
9.Normal üyelerden farklı bir kaç bölümü daha görme şansınız olur. (örn: yönetim kadrosu - toplatı odası)
10. Görevinde yüksek derecede başarı sağlayan moderatörün yetkisi artırılır. Bir üst rütbeye geçme şansı artar örnegin "Genel şef" Sonrasında "Co Admin" Gibi ...
11.Tabiki görevi kötüye kullanan görevden alınmayı peşinen kabul etmiş olur.


| BAŞVURU MADDELERİ |

• Forumdaki Kullanıcı Adı :
• Ad & Soyad :
• Yaş :
• İkamet :
• Referanslar ( Daha önce görev aldığınız forum/site ) :
• Sistem & Network bilginiz :
• Online Olabileceğiniz Süre :
• MSN ve e-posta adresi :

İRTİBAT İÇİN MAİL ADRESİMİZ: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

SistemAkademisi.Org | Site Harıtası

Site ici Linkler

Sayfalar

Faydalı Linkler

  • M.Hamit.Com
  • M.FatihErkınay.Com
  • Sarıdikmen.Com
  • Atanur Yilmaz.Com

Yardım

SistemAkademisi.Org Ziyareti takip sistemi